CZEŚĆ. JESTEM TOMEK.

Od kilku lat zajmuję się tworzeniem filmów promocyjnych i zdjęć wizerunkowych. Większość projektów realizuję w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego, jednak coraz częściej można mnie spotkać w różnych ciekawych miejscach na terenie całej Polski. 

Tworzenie filmów to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na wyrażenie siebie i pokazanie tego, co potrafię. Jestem osobą otwartą na współpracę. Rozumiem potrzeby i oczekiwania klientów, dlatego tworzę  produkty, które są idealnie dopasowane do ich potrzeb. Posiadam umiejętności reżyserskie, kamerowe i montażowe, dzięki czemu jestem w stanie stworzyć film od początku do końca. Często współpracuję z innymi specjalistami, np. do spraw wizerunku i makijażu. 

Oprócz produkcji filmów promocyjnych, zajmuję się także wykonywaniem zdjęć.
Z powodzeniem realizowałem sesje wizerunkowe, modowe, relacje z eventów. 

Klienci cenią sobie współpracę ze mną ze względu na moje profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie. Staram się, czas spędzony na planie filmu, teledysku czy sesji zdjęciowej był nie tylko produktywny ale przede wszystkim by był ciekawym doświadczeniem spędzonym w miłej atmosferze

Fajnie, że tu jesteś, odezwij się do mnie

Tomek Lempkowski