5 powodów, dla których warto mieć film wizerunkowy – dobry film wizerunkowy

5 powodów, dla których warto mieć film wizerunkowy - dobry film wizerunkowy

Nie „jakiś tam”. Tylko „dobry”. Film wizerunkowy wysokich lotów. Wyróżniający Cię spośród gąszczu konkurentów. Zapadający w pamięci. Taki, który klient obejrzy do końca (a może nie raz!) – nawet jeśli trwa on kilka minut! Bo… dobry film wizerunkowy wciąga. Pozwala Twoim potencjalnym klientom zaufać Ci. 

Poznaj 5 powodów, dla których warto mieć film wizerunkowy. 

Czym jest film wizerunkowy? Wizytówka inspirujących wrażeń

Film wizerunkowy to:

  • Sposób na zaprezentowanie swojej działalności potencjalnym klientom, inwestorom, pracownikom.
  • Przestrzeń na pozytywny przekaz o Twojej firmie niezależnie od jej wielkości. 
  • Najskuteczniejsza (obecnie) i najbardziej pożądana forma przedstawienia Ciebie i Twojej firmy. 

Film wizerunkowy – wizytówka, która inspiruje. Gwarantuje ciekawą fabułę. Zachęca odbiorcę do zapoznania się z ofertą marki.

5 powodów, dla których warto mieć film wizerunkowy

Po co się robi filmy wizerunkowe? Dlaczego warto zdecydować się na film wizerunkowy?

  1. Filmy wizerunkowe = klucz do sukcesu firmy. Każdej. Niezależnie, czy prowadzisz rodzinne przedsiębiorstwo, działalność jednoosobową czy szefujesz w korporacji. W dobie cyfryzacji wizerunek w sieci to jeden z najważniejszych elementów budowania marki.
  2. Filmy wizerunkowe powiedzą o Tobie więcej niż zdjęcia – bo odbiorca usłyszy w nich ton Twojego głosu, przypatrzy się mimice, poczuje Twoje flow. Filmy wizerunkowe są zatem… narzędziem narracyjnym, dzięki którym przekażesz klientom to, co Ci gra w duszy.
  3. Dobry film wizerunkowy ma ogromny wpływ na odbiorcę – jest skuteczny (niezależnie od włożonego budżetu). Dlaczego? Bo wymaga od filmowca indywidualnego podejścia oraz głębokiego zrozumienia Twojej marki. Sprawdź, dlaczego warto, byś powierzył mi tworzenie filmu wizerunkowego dla Ciebie.
  4. Filmy wizerunkowe prezentują dodatkowe korzyści, które klienci otrzymają wraz z zakupem produktów i/lub usług oferowanych przez Ciebie. Dlaczego? Bo te mini produkcje filmowe służą do… komunikacji z klientami. Przekazują im wartości. Oraz sposób, w jaki Twoja marka może wzbogacić życie klientów.
  5. Film wizerunkowy wzmacnia pozycję na rynku – nawet, jeśli Twój brand jest już „mocarzem”, to… konkurencja nie śpi! Nie chcę siać zamętu…, ale wiedz, że kreatywne rozwiązania, którymi zaczepisz swoich klientów, pokażą im serce oraz misję Twojej firmy. Kulturę, historię, cele. Rezultat? Zaangażowanie klientów!

Produkcja filmów wizerunkowych - czy warto?

Tak, tak, tak! A wiesz czemu? Bo mam ogromną zajawkę z ich robienia. Kręci mnie to, jak je kręcę. 🙂 

I uważam, że filmy wizerunkowe mają moc w budowaniu marki w sieci. Twojej marki. 

Film wizerunkowy nie jest zwykłą reklamą. To przekaz. Dzięki niemu zyskasz zaufanie odbiorcy. Zbudujesz z nim relację. Wskrzesisz lojalność.

Filmy wizerunkowe kręcą firmy na całym świecie.

Teraz czas na Twoją markę!

Już teraz napisz do mnie, a ja pomogę Ci wydobyć potencjał Twojej firmy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *